Benefity

Chceme, aby se vám u nás maximálně líbilo. Abyste měli motivaci stát se těmi nejlepšími a chuť zůstat s námi i poté. Proto pro vás máme připravenou ohromnou řadu skvělých benefitů a výhod.

Benefity

Chceme, aby se vám u nás maximálně líbilo. Abyste měli motivaci stát se těmi nejlepšími a chuť zůstat s námi i poté. Proto pro vás máme připravenou ohromnou řadu skvělých benefitů a výhod.

Bohaté odměny

Pracovití a šikovní lidé u nás vydělávají tolik, co jinde ředitelé. Dáváme štědré výkonnostní bonusy (individuální, týmové i motivační) a nijak neomezujeme maximální strop vaší odměny.

Vždy skvělá atmosféra

Je pro nás velmi důležité, aby byli všichni spokojení. Usmíváme se na sebe, pomáháme si, táhneme za jeden provaz. Najdete u nás oporu, pomoc i nové přátele.

Školení

Nabízíme spoustu možností se vzdělávat. Zajišťujeme kvalitní interní i externí školení a vaše vzdělávání a růst velmi podporujeme.

Společná zábava

Jsme pracovití, ale rádi se i společně bavíme. Často si užíváme společné večírky, painball, motokáry, laser game… a občas nás potká i něco výjimečného jako třeba jízda luxusním mercedesem.

Chápeme rodiče

Rodičovství je někdy náročné. Pomůžeme vám. Pokud to bude potřeba, můžete své děti přivést do práce, zvládneme to.

13. a 14. plat

Kromě 13. a 14. platu vám každý rok plat zvýšíme.

Parádní dovolená

Za každý odpracovaný rok u nás získáte jeden den k základní dovolené navíc. A rovnou vám na tu dovolenou i přispějeme.

Hodnotné dary

Při důležitých životních událostech vás rádi obdarujeme něčím hodnotným. Občas to děláme i jen tak.

Home Office

Když svou práci dobře zvládáte, z některých pozic si ji můžete občas vyřizovat i v pohodlí domova.

Nádherné prostředí

Naše kanceláře jsou nejen moderní, ale i velmi pohodlné. Kupujeme jen značkový nábytek a pečujeme tak o vaše pohodlí i zdraví.

Chodíme na sport

Jsme sponzoři různých sportovních týmů. Podporujeme hokej, fotbal, formule, koně a další. Vy díky tomu budete mít hromadu volných vstupenek.

Stravenky

Kromě stravenek vás čekají i mísy plné ovoce, kvalitní káva a další příjemná překvapení.